Rozpoczęliśmy realizację dwóch trzypiętrowych budynków mieszkalnych z podziemną halą parkingową oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami a podziemnym parkingiem.
 
Na terenie wewnętrznym znajduje się duży dziedziniec zapewniający poczucie przestrzeni pomiędzy budynkami. Teren wokół budynku jest ogrodzony, a sąsiedztwo estetyczne i zadbane. W okolicy dominuje zabudowa niska jednorodzinna.
 
Termin zakończenia budowy budyku przy ul. Pułaskiego 25A zaplanowano na II-kw. 2020r., a ul. Pułaskiego 25 na IV-kw. 2020.
 

ODBIERZ GRATIS!

Teraz do zakupionego mieszkania możesz otrzymać projekt koncepcyjny aranżacji wybranego pomieszczenia!

Jesteś zdecydowany na zakup mieszkania, ale myśl o urządzaniu go spędza Ci sen z powiek?
Masz pomysł na wnętrze, ale nie wiesz jak je zrealizować?
A może nawet nie wiesz od czego zacząć?

Chętnie Ci pomożemy!
Skorzystaj z naszej oferty.
Teraz do zakupionego mieszkania możesz otrzymać projekt koncepcyjny aranżacji wybranego pomieszczenia wykonany przez projektanta wnętrz według Twoich wytycznych!

O szczegóły oferty zapytaj sprzedawcę. Dokładny zakres, sposób wykonania, termin realizacji omawiany indywidualnie. Umów się na rozmowę z naszym Architektem tel. 577 787 440 Zadzwoń!

 
Mieszkania wyposażone są w nowoczesny system ogrzewania i wentylacji. Dzięki zastosowaniu Logoterm ciepła woda przygotowywana jest w bezpośrednim sąsiedztwie każdego mieszkania zamiast w pomieszczeniu węzła, które znajduje się w piwnicy i może być oddalone od mieszkania nawet o kilkadziesiąt metrów. Wentylacja hybrydowa zapewnia natomiast stałą, niezakłóconą wymianę powietrza w mieszkaniu. System reaguje na poziom wilgotności powietrza wewnątrz mieszkania i reguluje automatycznie strumień napływającego świeżego powietrza.
 
pulaskiego-wiz_25_690.jpg pulaskiego-wiz_25a_690.jpg

Polityka prywatności. Administratorem Twoich danych osobowych jest Bydgoskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego OGBUD Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jagiellońskiej 36A/U1 w Bydgoszczy więcej o ochronie danych osobowych.  Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony więcej o polityce cookies

Copyright © B.P.B.O. OGBUD Sp. z o.o., 2019. All Rights Reserved

Created by  Bikam Marketing